Aktywne życie smakuje lepiej…

Bieg inny niż wszystkie

Aktywne życie smakuje lepiej…

cropped-3_polmaraton-logo_press-e1429687213810.jpgPo raz trzeci w starym wielkopolskim Kaźmierzu będziemy biegać naturalnie – bo „w pięknych okolicznościach przyrody”… w rytmie oficjalnego hasła 3 Hochland Półmaratonu Doliną Samy i towarzyszącej mu Pyrlandzkiej Dychy: „Aktywne życie smakuje lepiej”.
Trasa biegu głównego z całą pewnością zaskoczy Was: będzie piaszczyście, stromo i mega widokowo. A wiemy co mówimy – drogi i dróżki, po których poprowadziliśmy nasze zawody to nasze cotygodniowe ścieżki treningowe, na których naprawdę smakujemy aktywnego życia. A smak zaczyna się przecież od pobudzającego zmysły zapachu. Nastawcie się zatem na potężny łyk świeżego powietrza, oszałamiający zapach lasu i polnych ziół z dodatkiem lekkiej nuty …mazurskiej bryzy w tle. To na przystawkę. Jako danie główne proponujemy jedyne w swoim rodzaju miłe zmęczenie, po którym pobudzone do aktywności mięśnie wysyłają komunikat: mmm, smakowało nam. I wreszcie na deser wyborny smak endorfin w sosie z dzikiej satysfakcji – to wspaniałe uczucie unoszenia się kilka metrów nad ziemią, którego doświadcza każdy maturzysta po zaliczeniu ostatniego egzaminu i każdy biegacz po minięciu linii mety.
Czy naprawdę musimy jeszcze dalej zachęcać, że aktywnie, naprawdę znaczy lepiej? Przekonaj się sam, 27 września 2015 w Kaźmierzu.
Smacznego!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *