Formularz zapisów na biegi dziecięce

Bieg inny niż wszystkie

Formularz zapisów na biegi dziecięce

O godzinie 18:00 wystartowały zapisy na biegi dziecięce podczas 6 Hochland Półmaratonu Doliną Samy 24 września 2017

Formularz zapisów znajduję się pod adresem:
https://plus-timing.pl/zgloszenia/hochland_polmaraton-dzieci-kazmierz-2017

zapisy na biegi dziecięce

10 komentarzy

  1. po pięciu minutach limit wyczerpany ??? Ściema jak nic

  2. Chciałem zapisać dzieci i sam pobiec na 21, ale skoro nie mogę ich zapisać to w ogóle nie przyjedziemy. Wasze „zapisy” dzieci są dalece wątpliwe.

  3. To jest kpina, ale ludzie nie ma co żałować. W zeszłym roku pilnowałam żeby tylko zdążyć zapisać dzieci. Cieszyłam się, że się udało, córka zajęła II miejsce, a oni zapomnieli w ogóle wyczytać tą kategorię. Po reakcji męża łaskawie przeczytali, ale niestety nie mieli nagród i dzieci stały jak takie sierotki na podium. Organizacja pod wszelką krytyką. Jeździmy z dziećmi na biegi od ponad roku i nigdzie nie ma takiego problemu, a tu jak widać żadnych wniosków się nie wyciąga na przyszłość. W tym roku nie udało się zapisać dwójki, także proszę o zwrot za syna, ponieważ ani w tym roku ani już nigdy więcej nie przyjedziemy, my i nasza rodzina, która prosiła żeby ich córkę również zapisać.

  4. Na liście startowej jest zapisanych 97 dzieci a w regulaminie piszecie, że miejsc będzie 120(40,50,30) tzn.że lista nie powinna być jeszcze zamknięta ??? czy będzie jeszcze możliwość dopisania w kat.7-9 lat dziewczynka ???

Możliwość komentowania została wyłączona.