HOCHLAND Półmaraton – bieg inny niż wszystkie

Bieg inny niż wszystkie

18 września odbędzie się 10 edycja HOCHLAND Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha. W tym dniu biegacze i kijkarze Nordic Walking będą mieli okazję po raz kolejny podziwiać urokliwe trasy położone wokół rzeki i zalewu w Dolinie Samy.

Dzień rozpocznie się biegami dziecięcymi, na które zapisy rozpoczną się we wrześniu. Dzieci zostaną podzielone na kilka kategorii wiekowych i ze względu na płeć. 

O godz. 12:30 wystartuje bieg główny na dystansie półmaratonu oraz bieg na 10km i marsz NW na tej samej trasie. Najpierw uczestnicy pobiegną przez kaźmierski Rynek, aby za chwilę przebiec tuż obok głównej siedziby Hochland Polska, gdzie produkowane są pyszne serki.

 

Obie trasy będą prowadzić przez malowniczo położoną tamę na rzece Sama w Radzynach.

 

W pakiecie startowym (pakiety startowe w cenie I pula -75zł, pozostałe 90zł), każdy z uczestników otrzyma m.in.  koszulkę biegową, a na mecie piękny medal, na którym każdy uczestnik będzie mógł BEZPŁATNIE wygrawerować swój czas lub dedykację.

Oczywiście nie można nie wspomnieć o naszym kulinarnym przysmaku, szarych kluskach, które skosztuje każdy uczestnik imprezy. To właśnie one wraz z malowniczą trasą przyciągają całe rodziny na nasze biegowe święto.

Na zakończenie, będzie mnóstwo nagród do losowania, a wśród nich 6 rowerów !!!

Zapraszamy do zapisów na stronie hochlandpolmaraton.pl oraz do śledzenia naszego profilu facebook.com/HPDSIPD