HOCHLAND PÓŁMARATON DOLINĄ SAMY I PYRLANDZKA DYCHA ’15

Bieg inny niż wszystkie

HOCHLAND PÓŁMARATON DOLINĄ SAMY I PYRLANDZKA DYCHA 2015

Po raz trzeci w starym wielkopolskim Kaźmierzu będziemy biegać naturalnie – bo „w pięknych okolicznościach przyrody”… W rytmie oficjalnego hasła 3 Hochland Półmaratonu Doliną Samy i towarzyszącej mu HOCHLAND PÓŁMARATON DOLINĄ SAMY I PYRLANDZKA DYCHA 2014Pyrlandzkiej Dychy: „Aktywne życie smakuje lepiej”.
Trasa biegu głównego z całą pewnością zaskoczy nowych uczestników: będzie ostrzej, stromiej i o wiele, wiele bardziej widokowo. A wiemy co mówimy – drogi i dróżki, po których poprowadziliśmy tegoroczne zawody to nasze cotygodniowe ścieżki treningowe, na których naprawdę smakujemy aktywne życie. A smak zaczyna się przecież od pobudzającego zmysły zapachu. Nastawcie się zatem na potężny łyk świeżego powietrza, oszałamiający zapach lasu i polnych ziół z dodatkiem lekkiej nuty …mazurskiej bryzy w tle. To na przystawkę. Jako danie główne proponujemy jedyne w swoim rodzaju miłe zmęczenie, po którym pobudzone do aktywności mięśnie wysyłają komunikat: mmm, smakowało nam. I wreszcie na deser wyborny smak endorfin w sosie z dzikiej satysfakcji – to wspaniałe uczucie unoszenia się kilka metrów nad ziemią, którego doświadcza każdy maturzysta po zaliczeniu ostatniego egzaminu i każdy biegacz po minięciu linii mety.
Czy naprawdę musimy jeszcze dalej zachęcać, że aktywnie, naprawdę znaczy lepiej? Przekonaj się sam, 27 września w Kaźmierzu. Smacznego!