Hochland Półmaraton i Pyrlandzka Dycha – bieg inny niż wszystkie

Bieg inny niż wszystkie

7 Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha 2019 

 

Stowarzyszenie KAŹMIERZ organizując zawody biegowe Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha każdorazowo oprócz sportowych emocji, promowania zdrowego stylu życia, stara się także przybliżyć lokalną historię i rzeczy związane z naszą gminą. 

Trasa jest niezwykle malownicza, prowadzi w większości odcinkami gruntowymi wśród pól i lasów, ale ma też spore przewyższenie na zaporze w Radzynach. Jednak świadomość, że będąc w tym miejscu jest się już za połową trasy, na górze czeka kapela grająca muzykę dixielandowa, a na mecie nasz specjał – szare kluchy z kapustą i piknikowa atmosfera – bieg podczas 7 edycji Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha 2019 będzie samą przyjemnością. Dla dzieci w wieku 4-12 lat zostały przygotowane zostały biegi krótkie oraz szereg zabaw i animacji.

Zapisując się do 2 września masz gwarancję otrzymania koszulki w podanym przy rejestracji rozmiarze. Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha – bieg inny niż wszystkie. Do zobaczenia na starcie!