Trasa biegów i marszu

Bieg inny niż wszystkie

Niezmiernie nam miło zaprezentować Wam trasy biegów oraz marszu – Hochland Półmaraton Doliną Samy, Pyrlandzka Dycha oraz Nordic Walking.  Wszyscy uczestnicy będą mieli przyjemność pokonać tamę w Radzynach. Obie trasy będą liczyć jedną pętlę. Pyrlandzka Dycha i marsz Nordic Walking będą biec i maszerować tą samą trasą.

Poniżej prezentujemy zarys trasy z lotu ptaka.  Mapa z oznaczeniami kilometrów

Start podobnie jak co roku na ulicy przy hali sportowej Gimnazjum w Kaźmierzu.

Po starcie trasa prowadzić będzie przez Rynek w kierunku firmy HOCHLAND – głównego Partnera,  gdzie produkowane są pyszne serki.  Dalej w kierunku lasu, gdzie trasy rozdzielą się – dyszka i kijki w kierunku tamy, a półmaraton pozwiedza jeszcze trochę leśnych dróżek, aby po 8 km również zmierzyć się ze zbiegiem i podbiegiem na tamie. Po drugiej stronie zalewu będzie już z górki – z dziesięcio kilometrowej trasy zostaną tylko 4 km, a półmaratończycy będą mieli do pokonania 7 km trasą w kierunku przeciwnym do ubiegłorocznej z małymi modyfikacjami. Pierwsze dwa kilometry, ok półtora kilometra w okolicach tamy oraz 600m ostatniej prostej to drogi asfaltowe, reszta to już drogi leśne.

A na mecie rozpusta – dla każdego biegacza czekać będą szare kluchy i kapusta 🙂
Wasze rodziny i znajomi czekający na Wasz tryumfalny finisz, będą mieli zapewnione atrakcje przy boisku.

Trasa jest naprawdę malownicza, a w porównaniu do tej z pierwszych edycji – bezpieczniejsza, no i jak wspomniano na wstępie – wszyscy będą mogli zauroczyć się widokami w okolicach tamy. Mamy nadzieję, że te wszystkie zalety, zrekompensują włożony trud w pokonanie tych wymagających tras.

5 Hochland Półmaraton Doliną Samy, Pyrlandzka Dycha oraz Nordic Walking - km

Wideo z tras

10km https://youtu.be/eD3mTGewA6k

21km https://youtu.be/IHpza7HIq2Q

Trasa na endomondo: 

Pyrlandzka Dycha – https://www.endomondo.com/routes/984589401

Hochland Półmaraton Doliną Samy – https://www.endomondo.com/routes/963331211

Zapraszamy – 7 Hochland Półmaraton Doliną Samy, Pyrlandzka Dycha oraz Nordic Walking – 29 września 2019