Zapisy na biegi dla dzieci

Bieg inny niż wszystkie

Zapisy na biegi dla dzieci

Miło nam poinformować, że 1 września 2022 o godzi 18:00 otworzymy zapisy na biegi dla dzieci podczas 10 Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha. Link do zapisów zostanie podany na naszej stronie oraz profilu FB. Nowy rok szkolny warto rozpocząć na sportowo !!!

W odróżnieniu do lat poprzednich, w tym roku przewidujemy więcej kategorii wiekowych – tylko dwa roczniki pobiegną w jednej kategorii. Kategorie wiekowe od 2 do 13 lat. W sumie przygotujemy pakiety dla 240 dzieci !!! Regulamin zawodów dostępny jest poniżej. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 9:00 do 10:30.

Promując aktywny tryb życia w śród najmłodszych, chcemy sprawić radość wszystkim dzieciom. Uczestnicy w biurze zawodów odbiorą pakiet startowy zawierający między innymi koszulkę techniczną. Trasa biegów będzie wyznaczona na boisku trawiastym – długość uzależniona od kategorii wiekowej. Nie będziemy w tym roku nagradzać indywidualnie najszybszych trójek zawodników – każdy zawodnik otrzyma medal na mecie. Wpisowe będzie wynosić tylko 30zł. Zapisy zamykamy 15 września.

Serdecznie zapraszamy