Niepodległa – Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości

Bieg inny niż wszystkie

Niepodległa – Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości

Niepodległa – Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości

Bardzo nam miło poinformować, że jako pierwsi w powiecie szamotulskim, biegając i maszerując przyłączamy się do wspólnego świętowania Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości -Niepodległa – Polska Stulecie Odzyskania Niepodległości

Koordynatorem projektu jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego niepodlegla.gov.pl

Niepodległa

Niepodległa

Jak co roku, zmieniamy temat przewodni naszej imprezy, w tym roku jak można się łatwo domyślić, będzie to właśnie Setna Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Już wkrótce zaprezentujemy Wam hasło przewodnie oraz grafikę, które będą na koszulkach i medalach dla uczestników 6 Hochland Półmaratonu Doliną Samy i Pyrlandzkiej Dychy. Będzie naprawdę motywująco !!!!!!

Tymczasem zachęcamy to zapisywania się  – Półmaraton Doliną Samy, Pyrlandzka Dycha lub Nordic Walking Pyrlandzka Dycha – wybór zostawiamy Wam.

Pozostało jeszcze:

9 pakietów startowych na Półmaraton Doliną Samy w cenie 40zł, dalsze będą w cenie 50zł (75szt) oraz pozostałe 60zł

12 pakietów startowych na bieg Pyrlandzka Dycha  w cenie 50zł, pozostałe będą w cenie 60zł. 

3 pakiety startowe na Nordic Walking Pyrlandzka Dycha –  w cenie 40zł, dalsze będą w cenie 50zł (40szt) oraz pozostałe 60zł

O terminie zapisów na biegi dziecięce poinformujemy na początku września, w tym roku postaramy się zwiększyć ilość miejsc dla dzieci.

Zapraszamy 30 września do Kaźmierza.

PS. 

Szare kluchy również w tym roku 🙂